Ruszają castingi do 8. edycji „MasterChefa”

Już 5 kwietnia rozpoczną się poszukiwania kolejnego najlepszego kucharza amatora w Polsce. Castingi do najpopularniejszego programu kulinarnego na świecie to szansa, aby spróbować swoich sił pod okiem takich autorytetów jak Magda Gessler, Anna Starmach i Michel Moran. Kto zostanie następcą Oli Nguyen i zostanie 8. polskim MasterChefem?

Już w kwietniu w pięciu miastach Polski każdy, kto jest pełnoletni i chciałby spróbować swoich sił w kuchni „MasterChefa” ma szansę spełnić swoje marzenia! Katowice, Wrocław, Poznań, Warszawa i Kraków – to właśnie w  tych miastach odbędą się castingi do programu, który wielu miłośnikom gotowania otworzył drzwi do dalszej kariery. O udział w „MasterChefie” może walczyć każdy, kto ukończył 18 lat, gotuje amatorsko i wypełnił formularz zgłoszeniowy na stronie masterchef.tvn.pl

Najlepsi z najlepszych trafią do kuchni „MasterChefa”, gdzie pod okiem Magdy Gessler, Anny Starmach i Michela Morana walczyć będą o 100 tysięcy złotych, kontrakt na wydanie własnej książki kucharskiej oraz statuetką 8. polskiego MasterChefa!

W półfinale rywalizacji kucharze udadzą się w daleką i pełną wyzwań podróż. Australia, Singapur, Maroko, Kolumbia – to niezapomniane miejsca, które znalazły się na kulinarnej mapie uczestników poprzednich sezonów. Gdzie tym razem zostaną wyłonieni finaliści show? Przekonamy się już jesienią na antenie TVN.

Harmonogram castingów:

5 kwietnia – Katowice

7 kwietnia – Wrocław

12 kwietnia – Poznań

14 kwietnia – Warszawa

23 kwietnia – Kraków

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *