„Big Brother” od 17 marca w TVN7

Już 17 marca, po wieloletniej przerwie, powróci na polskie ekrany Big Brother. To unikalny eksperyment społeczny, który przyciągnął przed telewizory 2 miliardy widzów na całym świecie.  

Piętnastu skrupulatnie wyselekcjonowanym uczestnikom programu będzie towarzyszyło czterech prowadzących na czele z Agnieszką Woźniak-Starak.  W nocnych odcinkach reality-show na żywo pojawią się Ula Chincz, która wraz z gośćmi podsumuje najciekawsze wydarzenia dnia oraz Małgorzata Ohme występująca w roli psychologa, przeanalizuje zachowania uczestników i ich relacje. Bartek Jędrzejak dołączy do ekipy „Big Brothera” jako współprowadzący. To on będzie pierwszą osobą, którą zobaczą uczestnicy opuszczający dom Wielkiego Brata, porozmawia z ich rodzinami oraz przyjaciółmi.

To widzowie zadecydują o tym, kto zakończy przygodę z programem! Co tydzień w Domu Wielkiego Brata odbędą się nominacje, podczas których mieszkańcy wskażą uczestników zagrożonych odejściem. Kolejnym etapem będzie głosowanie widzów i w zależności od jego wyników, jeden z mieszkańców pożegna się z Domem. Nowością będzie także głos Wielkiego Brata. Jedno jest pewne – ta edycja nas zaskoczy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *