Puchar Świata w Canmore na żywo w Eurosporcie 1

Po krótkiej przerwie najlepsze biathlonistki i biathloniści świata wracają do rywalizacji w Pucharze Świata. Areną zmagań będzie kanadyjskie Canmore. Od czwartku do niedzieli odbędzie się sześć biegów – indywidualne, masowe oraz sztafety, a wszystkie na żywo pokaże Eurosport 1 i Eurosport Player

Monika Hojnisz fot Eurosport

Reprezentacja Polski w składzie Monika Hojnisz, Karolina Pitoń, Kinga Zbylut, Kamila Żuk, Grzegorz Guzik, Andrzej Nędza-Kubiniec, Łukasz Szczurek i Tomasz Jakieła ma za sobą bardzo długą podróż do kanadyjskiego Canmore, gdzie od czwartku będzie rywalizować w biegach indywidualnych, masowych oraz sztafetach. Największe nadzieje możemy wiązać ze starami Hojnisz, 10. zawodniczki klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Liderka polskiej kadry ma z Canmore miłe wspomnienia, bo w sezonie 2015/16 zajęła tam 4. miejsce w sprincie.

W czwartek zaplanowane są biegi indywidualne, w sobotę rywalizacja sztafet, a w niedzielę biegi masowe. Zawody w Canmore skomentują na antenie Eurosportu Tomasz Jaroński i Tomasz Sikora, najlepszy polski biathlonista w historii.

Więcej informacji o biathlonie, w tym materiały wideo oraz artykuły i analizy na stronie eurosport.pl, w aplikacji Eurosportu oraz w mediach społecznościowych kanału.

Plan transmisji w Eurosporcie 1 i Eurosport Player

  • Czwartek, 17:45, bieg indywidualny mężczyzn
  • Czwartek, 22:00, bieg indywidualny kobiet
  • Sobota, 20:15, sztafeta mężczyzn
  • Sobota, 22:30, sztafeta kobiet
  • Niedziela, 18:45, bieg masowy mężczyzn
  • Niedziela, 21:45, biega masowy kobiet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *