„Pierwsze” loty w sezonie od piątku w Eurosporcie 1

Od piątku do niedzieli widzowie Eurosportu obejrzą aż cztery transmisje z rywalizacji skoczków narciarskich, którzy po raz pierwszy w tym sezonie zmierzą się na skoczni mamuciej! W niemieckim Oberstdorfie rozegrane zostaną trzy konkursy indywidualne w lotach narciarskich – w piątek, sobotę i niedzielę. Eurosport 1 i Eurosport Player pokażą na żywo wszystkie zawody oraz piątkowe kwalifikacje

Trener Stefan Horngacher postanowił zmienić skład reprezentacji Polski na konkursy w Oberstdorfie. Szansę debiutu na skoczni mamuciej dostanie Paweł Wąsek, który zastąpił Macieja Kota. 19-latek, który był najlepszym polskim zawodnikiem na zakończonych niedawno mistrzostwach świata juniorów, dołączy do Kamila Stocha, Dawida Kubackiego, Piotra Żyły, Stefana Huli i Jakuba Wolnego.

Kibiców skoków narciarskich czeka w ten weekend jeszcze więcej emocji niż zazwyczaj! Najlepsi skoczkowie świata po raz pierwszy w tym sezonie będą rywalizować na skoczni mamuciej, a do tego rozegrane zostaną aż trzy konkursy! Transmisje z Oberstdorfu rozpoczną się w Eurosporcie 1 i Eurosport Player już w piątek o godzinie 14:30. Stacja pokaże na wyłączność piątkowe kwalifikacje, a tuż po nich pierwszy konkurs indywidualny, który odbędzie się w miejsce odwołanych zawodów w Titisee-Neustadt. Nie zabraknie także relacji ze studia z udziałem komentatorów i ekspertów. Kolejne konkursy na skoczni o HS235 rozegrane zostaną w sobotę i niedzielę. W Oberstdorfie będzie także reporter Eurosportu, który będzie przeprowadzał wywiady ze skoczkami.

Więcej informacji o skokach narciarskich, w tym najlepsze skoki, wywiady ze skoczkami i ekspertami oraz artykuły i analizy na stronie eurosport.pl, w aplikacji Eurosportu oraz w mediach społecznościowych kanału.

Plan transmisji w Eurosporcie 1 i Eurosport Player

  • Piątek, 14:30, kwalifikacje
  • Piątek, 15:45, pierwszy konkurs indywidualny
  • Sobota, 15:30, drugi konkurs indywidualny
  • Niedziela, 15:30, trzeci konkurs indywidualny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *