Wiosenne nowości na antenie TVN

Wiosna w TVN to aż 4 nowości. Stacja przygotowała dla Was 3 brawurowe seriale („Odwróceni. Ojcowie i córki”, „Szóstka” a także „Chyłka. Zaginięcie”) oraz wciągający program rozrywkowy „Starsza pani musi fiknąć”, odpowiedni dla widza w każdym wieku.

NOWOŚCI WIOSENNEJ RAMÓWKI TVN:

ODWRÓCENI. OJCOWIE I CÓRKI
PONIEDZIAŁEK, 21:30, OD 18 LUTEGO

Czy można oszukać demony przeszłości? Czy dzieci muszą zapłacić za winy ojców?  „Odwróceni. Ojcowie i córki” to historia o więzach krwi. Ciąg dalszy losów byłego już gangstera „Blachy”, w tej roli Robert Więckiewicz, i emerytowanego policjanta Sikory – Artur Żmijewski.

SZÓSTKA 
NIEDZIELA, 21:30, OD 24 LUTEGO

Trzy nieznajome pary zostają włączone do programu łańcuchowego przeszczepu nerki. Ojciec i córka, mąż i żona, byli narzeczeni. Skomplikowane relacje rodzinne, dawne konflikty i skrywane urazy w obliczu kryzysu odżyją na nowo. Czy bliskim wystarczy siły, by dotrzymać obietnicy i zaryzykować własnym życiem dla ratowania drugiej osoby?

STARSZA PANI MUSI FIKNĄĆ
KWIECIEŃ 2019

Ona ci pierwsza pokazała księżyc… A ty jej? Nurkowanie z rekinami, terenowa jazda po największych wydmach na świecie, szalony sandboarding, skoki do wodnych jaskiń, safari w otwartym samochodzie to tylko kilka przykładów atrakcji, jakie dorosłe już dzieci przygotują dla swoich rodziców. Nowy program „Starsza pani musi fiknąć” to zabawna, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji telewizyjna przygoda, w której udział biorą matki (lub w niektórych przypadkach ojcowie) wraz ze swoim znanym dzieckiem albo dziecko ze znanym rodzicem. Razem spełniają niezrealizowane dotąd, niekiedy ekstremalne marzenia o wspólnych podróżach i unikalnych chwilach spędzonych razem. Czas poznać swoich bliskich na nowo!

CHYŁKA – ZAGINIĘCIE
SOBOTA, 20:00, OD 23 LUTEGO

Joanna Chyłka należy do czołówki najlepszych karnistów w Polsce. Na sali sądowej nie ma sobie równych. Nie boi się żadnego zawodowego wyzwania i nigdy nie przegrywa powierzonych jej spraw. Gdy znajoma sprzed lat prosi ją o pomoc, Chyłka, wraz ze swoim nowym aplikantem, rozpoczyna prawnicze śledztwo w sprawie zaginięcia trzyletniej Nikoli Szlezyngier. Czy obrońcy zdołają ustalić, kto stoi za zniknięciem dziecka?

PREMIEROWE ODCINKI ZNANYCH PROGRAMÓW I SERIALI:

DIAGNOZA
WTOREK, 21:30, OD 19 LUTEGO

AGENT – GWIAZDY
ŚRODA, 21:30, OD 20 LUTEGO

MASTERCHEF JUNIOR
NIEDZIELA, 20:00, OD 24 LUTEGO


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *